Hakkımızda

Oba Galeri faaliyette olan firmamız ilk gün ki amatör ruhun verdiği heyecanla ve yılların getirdiği tecrübe sayesinde profesyonel çalışma anlayışıyla sorunsuz ve esksiksiz olarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Güven ve dürüstlük en önemli prensibimizdir. Tır ve Kamyon konusunda yılların vermiş olduğu tecrübeyle çizgisini bozmadan yoluna Oba Galeri olarak devam eden işletmemiz insana verdiği değerle içten ve sıcak bir ortamda alışveriş imkanı sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş bir işletme olarak alışverişlerde tamamen şeffaflık ve güven duygusuyla ticaret yapan firmamız satış sonrası da siz değerli misafirlerimize yardımcı olmaktadır.

Misyon

Etkinliğimiz, çevikliğimiz ve örgütsel verimliliğimizle;

  • Müşterilerimize,
  • Hissedarlarımıza,
  • Çalışanlarımıza,
  • Topluma ve çevreye
    kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmaktır.

Vizyon

Geleceğe yönelik amaçlarımız.

Çığır açan yenilikler sunan müşterilerimize benzersiz rekabet avantajı sağlayan toplumların hayati sorunlarının çözümünü mümkün kılan ve sürdürülebilir değer yaratan başarısı kanıtlanmış yetenekler dünyası.

Vizyonumuzun anlamı nedir?

Başarısı kanıtlanmış yetenekler dünyası

"Başarısı kanıtlanmış yetenek", hem başarılı geçmişimizi hem de gıpta edilen yetenek havuzumuzu ifade eder. Ancak, sürekli yüksek performans için, var olan yeteneklerimizi iki ana alanda geliştirmeliyiz. İlk olarak, dünyadaki en iyi ve en parlak yetenekleri etkilemeli ve aramıza katmalıyız: Biz en iyilerin çalışmak istediği ilham veren bir marka ve şirket olarak kalmak istiyoruz. İkinci olarak şirket içerisindeki çeşitliliği artırmayı hedefliyoruz; çünkü farklı bakış açıları ve geçmişler yenilikçilik kültürünün anahtarıdır. Bu doğrultuda çok çeşitli yetkinlik ve becerilere sahip olmak için çaba sarf ediyoruz.

Dünya, hem coğrafi olarak erişebilirliğimizi hem de sınırlandırılmamış yaklaşımımızı ifade eder. Küresel varlığımız, iş yaptığımız her yere değer kattığımızı, içinde yaşadığımız toplumların gelişmesine katkıda bulunduğumuzu gösterir.

Bize Ulaşın

M. Akif Ersoy Mh. Nevşehir - Aksaray Yolu 50000 Merkez/Nevşehir, Türkiye
info@obagaleri.com 0 (384) 212 98 16
Tüm Araçlar